דניאלה פז-אורה - בלוג אופנה, אומנות, עיצוב ולייף סטייל

  • Daniella Pazora

להיות בגינת השרון ולהרגיש ב Le Marais (לה מארה) בפריז

חגיגה לילית בפינת הרחובות לבונטין והחשמל.להיות במסיבת אופנה, הופעות חיות, אומנות, עיצוב, שירה, יד שניה, כלים נאים וקדרות.

השמיים סגורים והנשמה שכמהה לטיולים, טבע, נופים חדשים ומסקרנים נותרה תוהה היכן הם.

גם אני התגעגעתי לצבעוניות שמגיעה מביקור במחוזות חדשים, לתחושת ההרפתקאה שמלווה אותי כשעיניי פוגשות בעצם לא מוכר. אם חו"ל כרגע זו אופציה פחות סבירה אביא את חו"ל אליי, אצא ואחפש אותו בארצי הקטנטנה והמופלאה. משהו בי היה בטוח וסמוך שאמצא.

וכך, כמעט כמו בסיפור קסום כמה ימים אחרי הגיעה אליי הצעה שכזו, פסטיבל שכולו צבעים ואנשים, וממש לידי מתחת לאף.

בסקרנות יצאתי לרחובות נרגשת לגלות במה אפגוש במסע כשבליבי געגוע למראות חדשים.ואכן המציאות התעלתה על כל הציפיות, במסע קצר בן כמה שעות הרגשתי כאילו אני הולכת בסמטאות הצרות מרוצפות אבן מימי הביניים, רק אני והרחוב השוקק וממש כמו בפריז מצאתי עצמי בערבוב של הישן לצד גלריות אמנות עכשווית, וחנויות בוטיק יוקרתיות בסמוך לחנויות יד-שנייה, כשלצידם מספר להקות חיות שפיזרו חיות ושמחה לכל המוני האנשים שהגיעו ומילאו את בתי הקפה, בתוך מסיבת הרחוב הענקית שקרתה בפינת הרחובות.

שני רחובות שהפכו לערב אחד להיות עולם ומלואו.ואכן המציאות התעלתה על כל הציפיות, במסע קצר בן כמה שעות הרגשתי כאילו אני הולכת בסמטאות הצרות מרוצפות אבן מימי הביניים, רק אני והרחוב השוקק וממש כמו בפריז מצאתי עצמי בערבוב של הישן לצד גלריות אמנות עכשווית, וחנויות בוטיק יוקרתיות בסמוך לחנויות יד-שנייה, כשלצידם מספר להקות חיות שפיזרו חיות ושמחה לכל המוני האנשים שהגיעו ומילאו את בתי הקפה, בתוך מסיבת הרחוב הענקית שקרתה בפינת הרחובות.

שני רחובות שהפכו לערב אחד להיות עולם ומלואו.

62 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול